Questions? Feedback? powered by Olark live chat software


Personerna bakom företaget

Fixura erbjuder världens äldsta låne- och investeringsform i modern tappning. Vi sammanför personer som vill låna pengar med personer som vill investera sina pengar genom att låna ut dem.

Öppna positioner

Kontor

Svante Wahlbeck

CEO

svante.wahlbeck@fixura.com

Åsa Rönnlund

Executive Assistant

asa.ronnlund@fixura.com

David Gonzalez

Head of Finance

david.gonzalez@fixura.com

Mattias Ahlholm

Head of IT and development

mattias.ahlholm@fixura.com

Mathias Renlund

Developer

mathias.renlund@fixura.com

Patrik Peltonen

Developer

patrik.peltonen@fixura.com

Robert Ahlskog

Developer

robert.ahlskog@fixura.com

Tommi Nokso

Developer

tommi.nokso@fixura.com

Alexander Ulyanov

Developer

alexander.ulyanov@fixura.com

Anne Tuomaala

Marketing Specialist

anne.tuomaala@fixura.com

Tiina Mäkisalo

Head of Customer Support

tiina.makisalo@fixura.com

Tomi Kontturi

Customer Support Associate

tomi.kontturi@fixura.com

Miia Mäenpää

Customer Support Associate

miia.maenpaa@fixura.com

Esapekka Heikkilä

Investor Relations Associate

esapekka.heikkila@fixura.com

 

 

Representanter

Bengt Ekman

Representative

bengt.ekman@fixura.com

Staffan Blom

Representative

staffan.blom@fixura.com

Eric Storsved

Representative

eric.storsved@fixura.com

Jani Hyllinen

Representative 

jani.hyllinen@fixura.com

Sebastian Norrgård

Representative 

sebastian.norrgard@fixura.com

Sebastian Nováky

Representative

sebastian.novaky@fixura.com

Sakari  Hellman

Representative

sakari.hellman@fixura.com

Max Tervila

Representative

max.tervila@fixura.com