Questions? Feedback? powered by Olark live chat software


Ihmiset yrityksen takana

Fixura auttaa ihmisiä lainaamaan rahaa toisilleen. Yhdistämme lainan tarpeessa olevat henkilöt sijoittajiin, jotka haluavat lainata rahaansa korkoa vastaan.

Avoimet työpaikat

 

Toimisto

Miika Engström

CEO

miika.engstrom@fixura.com

Mirja Palola

COO

mirja.palola@fixura.com

Åsa Rönnlund

Executive Assistant

asa.ronnlund@fixura.com

David Gonzalez

Data analyst

david.gonzalez@fixura.com


Mattias Ahlholm

Head of Engineering

mattias.ahlholm@fixura.com

Linus Storhannus

Scrum Master 

linus.storhannus@fixura.com

Mathias Renlund

Frontend Developer

mathias.renlund@fixura.com

Patrik Peltonen

Junior Developer

patrik.peltonen@fixura.com

Tiina Mäkisalo

Customer Support Manager

tiina.makisalo@fixura.com

Tomi Kontturi

Customer Support Associate

tomi.kontturi@fixura.com

Miia Mäenpää

Customer Support Associate

miia.maenpaa@fixura.com

Esapekka Heikkilä

Customer Support Associate

esapekka.heikkila@fixura.com

 

Edustajat

Bengt Ekman

Representative

bengt.ekman@fixura.com

Staffan Blom

Representative

staffan.blom@fixura.com

Eric Storsved

Representative

eric.storsved@fixura.com

Jani Hyllinen

Representative 

jani.hyllinen@fixura.com

Sebastian Norrgård

Representative 

sebastian.norrgard@fixura.com

Sebastian Nováky

Representative

sebastian.novaky@fixura.com

Sakari Hellman

Representative

sakari.hellman@fixura.com

Max Tervila

Representative

max.tervila@fixura.com