Questions? Feedback? powered by Olark live chat software


Ihmiset yrityksen takana

Fixura auttaa ihmisiä lainaamaan rahaa toisilleen. Yhdistämme lainan tarpeessa olevat henkilöt sijoittajiin, jotka haluavat lainata rahaansa korkoa vastaan.

 

Avoimet työpaikat

 

 

Johto

 

Simon Sandvik

CEO

simon.sandvik@fixura.com

David Gonzalez

Head of Finance

david.gonzalez@fixura.com


André Norrgård

Head of Development

andre.norrgard@fixura.com

Tiina Mäkisalo

Head of Customer Support

tiina.makisalo@fixura.com


 

IT

Mathias Renlund

Developer

mathias.renlund@fixura.com

Patrik Peltonen

Developer

patrik.peltonen@fixura.com

Tommi Nokso

Developer

tommi.nokso@fixura.com


 

Asiakaspalvelu

Tomi Kontturi

Customer Support Associate

tomi.kontturi@fixura.com


 

Muut

Rahima Karimova

Data Scientist

rahima.karimova@fixura.com

Esapekka Heikkilä

Business Development Specialist

esapekka.heikkila@fixura.com


 

Edustajat

Sebastian Norrgård

Representative 

sebastian.norrgard@fixura.com

Eric Storsved

Representative

eric.storsved@fixura.com

Bengt Ekman

Representative

bengt.ekman@fixura.com

Jakob Linder

Representative 

jakob.linder@fixura.com

Jani Hyllinen

Representative 

jani.hyllinen@fixura.com