Questions? Feedback? powered by Olark live chat software


Ihmiset yrityksen takana

Fixura auttaa ihmisiä lainaamaan rahaa toisilleen. Yhdistämme lainan tarpeessa olevat henkilöt sijoittajiin, jotka haluavat lainata rahaansa korkoa vastaan.

 

Avoimet työpaikat

 

 

Management

 

Petter Lingonblad

CEO

petter.lingonblad@fixura.com

David Gonzalez

Head of Finance

david.gonzalez@fixura.com


André Norrgård

Head of IT

andre.norrgard@fixura.com

Tiina Mäkisalo

Head of Customer Support

tiina.makisalo@fixura.com


 

IT

Mathias Renlund

Developer

mathias.renlund@fixura.com

Patrik Peltonen

Developer

patrik.peltonen@fixura.com

Tommi Nokso

Developer

tommi.nokso@fixura.com

Alexander Ulyanov

Developer

alexander.ulyanov@fixura.com


 

Customer support

Tomi Kontturi

Customer Support Associate

tomi.kontturi@fixura.com

Nadja Hassellund

Customer Support Associate

nadja.hassellund@fixura.com

Riika Marttila

Customer Support Associate

riika.marttila@fixura.com

Esapekka Heikkilä

Investor Relations Associate

esapekka.heikkila@fixura.com


 

Other

Rahima Karimova

Data Scientist

rahima.karimova@fixura.com

Anne Tuomaala

Marketing Specialist

anne.tuomaala@fixura.com


 

Representatives

Sebastian Norrgård

Representative 

sebastian.norrgard@fixura.com

Eric Storsved

Representative

eric.storsved@fixura.com

Bengt Ekman

Representative

bengt.ekman@fixura.com

Jani Hyllinen

Representative 

jani.hyllinen@fixura.com

Staffan Blom

Representative

staffan.blom@fixura.com